Banner tekst hier plaatsen

Werken bij Laco

Laco heeft een breed aanbod van goed uitgeruste sportcentra in heel Nederland. In onze accommodaties bieden wij sportieve en ontspannende activiteiten aan voor alle leeftijden.

Deel deze pagina:

Tell-a-friend

De Laco medewerkers

‘In beweging blijven' is ons product. Maar ook als organisatie zijn we voortdurend volop in beweging. De afgelopen jaren is Laco flink gegroeid. Ruim 40 sportcentra verspreid over heel Nederland vallen nu onder de Laco vlag. Onze medewerkers zien wij als de spil van onze organisatie. Zij zijn bepalend voor de kwaliteit van onze dienstverlening. En daarmee voor het succes van Laco. Daarom besteden wij veel aandacht aan begeleiding en training van onze medewerkers. Zij krijgen de kans binnen Laco meer taken en verantwoordelijkheden te verwerven. Wij ontwikkelen uitwisselingsprogramma's zodat knowhow, kennis en vaardigheden worden gedeeld en de medewerkers multifunctioneel inzetbaar zijn. Door deze benadering zijn onze medewerkers gemotiveerd en voelen zij zich betrokken.

Opleiding, doorgroeimogelijkheden en stage

Kom je werken bij Laco, dan krijg je kansen. Wij bieden onze medewerkers de mogelijkheid zich te ontwikkelen. Veel van onze medewerkers volgen regelmatig opleidingen en trainingen om hun vakinhoudelijke kennis te vergroten. Bij vacatures werven we altijd eerst intern. Heb je talent en ambitie, dan krijg je bij ons de kans door te groeien. Dat kan in een grotere organisatie als Laco.
Laco is een erkend leerbedrijf en heeft volop stagemogelijkheden. Bij ons kun je de theorie van je opleiding in de praktijk brengen. Bij Laco vind je de ideale stageplaats.

onze vacatures

Staat jouw vacature er niet tussen?

Staat jouw vacature er niet tussen en wil jij onze nieuwe collega worden? Stuur ons dan jouw motivatie via het open sollicitatieformulier.

Laco Nederland
Slibbroek 33
5081 NR Hilvarenbeek

Tel: 013-5052079
Fax: 013-5054038
info@laco.eu

Routebeschrijving

Nieuws

  • PlatOO kiest Laco bedrijfsfitness

    De sportieve match is gemaakt tussen Stichting PlatOO en Laco. Woensdag 25 januari 2012 werd de samenwerking bekrachtigd door Annemie Martens, lid van College van Bestuur PlatOO en Bert Lavrijsen, directeur van Laco. lees verder

    03 februari 2012
  • Online leerlingvolgsysteem Laco

    Maak kennis met het leerlingvolgsysteem van Laco. Met één simpele muisklik weet je direct hoe je kind het doet. Handig en overzichtelijk via een eigen logincode op de Laco website.lees verder

    02 februari 2012
  • Krokobill van Laco is jarig

    Krokobill is de mascotte van het Laco Knuffelzwemmen en Laco Zwem ABC. Omdat Krokobill jarig is wordt in de week van zondag 26 februari t/m zondag 4 maart voor alle kinderen tot 7 jaar zijn verjaardagsfeestje gevierd.lees verder

    30 januari 2012
  • Naar Maastricht met LaCompetitie

    Doe mee met deze LaCompetitie Winter Duathlon editie en maak kans op een weekend Maastricht voor twee personen.lees verder

    13 januari 2012
  • Trots op keurmerk Veilig & Schoon

    Laco zwembad Woestduin in Doorn ontving 17 december 2011 het Keurmerk Veilig & Schoon uit handen van trotse wethouder Roy Pamboer. lees verder

    09 januari 2012

Evenementen

  • Verjaardag Krokobill 2012

    Vanaf 26 februari t/m 4 maart 2012 vieren we de verjaardag van Krokobill op alle Laco accommodaties.

    26 feb 2012 › 04 mrt 2012 › Accommodatie
  • Laco Gymics Superevent 2012

    Op zaterdag 9 juni 2012 vindt voor de derde keer het Laco Gymics Superevent plaats.

    09 jun 2012 › 10 jun 2012 › Laco strandbad Nuenen