Sportprijzen Hilvarenbeek: Dokkelaers scoren twee keer
Bij de uitreiking van de sportprijzen in Hilvarenbeek zijn De Dokkelaers vrijdagavond met twee prijzen aan de haal gegaan.
Bij de uitreiking van de sportprijzen in Hilvarenbeek zijn De Dokkelaers vrijdagavond met twee prijzen aan de haal gegaan.
Vrijdagavond 27 januari 2012 werd de wedstrijd ploeg Synchroonzwemmen van de Dokkelaers uitgekozen tot sportploeg en Anouk Horrevorts tot sporter van het jaar van de gemeente Hilvarenbeek.
Tijd om dit te vieren hadden de senioren/junioren echter niet. Op zaterdag en zondag 28 en 29 januari stonden namelijk de Nationale kampioenschappen voor senioren op het programma.
Op zaterdag werden de technische kuren gezwommen. Zowel de Solo van Anouk Horrevorts en de groepsuitvoering van De Dokkelaers eindigden op een mooie 4e plaats.
Zondag werden de vrije uitvoeringen gezwommen. Ook hier eindigde Anouk op een 4e plaats, een mooi resultaat als junioren zwemster voor de eerste keer met een solo op de NK in een sterk senioren deelnemers veld. Als laatste onderdeel stond de vrije kür van de groepsuitvoeringen op het programma. Anouk en Karlijn Horrevorts, Lynn van Krimpen, Kim Deiman, Kris Vromans, Maaike Diepens, Anouk de Brouwer en Renée Anssems zwommen een mooie kür en eindigden voor het eerst in de geschiedenis heel dicht bij het erepodium, ze wisten namelijk de 4e plaats vast te houden. Er werden verenigingen in gehaald die in het verleden altijd boven de Dokkelaers in de ranking stonden.
