Naar Maastricht met LaCompetitie

Naar Maastricht met LaCompetitie

De LaCompetitie is een onderlinge competitie op jouw accommodatie waarin je het opneemt tegen andere fitness-leden. Doe mee met deze LaCompetitie Winter Duathlon editie en maak kans op een weekend Maastricht voor twee personen.

Deel deze pagina:

Tell-a-friend

Wat is de LaCompetitie?

Het is een programma om je te motiveren en scherp te houden. Ideaal als je je grenzen wilt verleggen en de uitdaging aan wilt gaan. Je bouwt conditie op en je traint je spieren. Elke competitie is anders. Er zijn competities op de fiets, loopband, roeier en crosstrainer. En natuurlijk is er altijd een winnaar.

Laco Winter Duatlon

Deze competitie vindt plaats van 30 januari t/m 4 maart 2012. Je moet drie onderdelen achter elkaar afwerken en proberen zoveel mogelijk meters maken in de daarvoor beschikbaar gestelde tijd.

  1. 5  minuten crosstrainen
  2. 10 minuten fietsen
  3. 5 minuten crosstrainen

Hoe werkt het?

Crosstrainer: maak op de crosstrainer zoveel mogelijk meters met een constante weerstand
a. kies een level
b. stel een programma in met een constante weerstand
c. geef 5 minuten in

Fiets: maak op de fiets zoveel mogelijk meters met een constante weerstand
a. kies een level
b. stel een programma in met een constante weerstand
c. geef 10 minuten in

De scores van alle deelnemers noteert de instructeur op de competitielijst. Elke avond noteert hij de winnende scores op het LaCompetitiebord in de fitnesszaal.

Doe mee!

Ga de uitdaging aan en doe mee met de LaCompetitie! Voor meer informatie kun je terecht bij de fitnessinstructeur(s) van jouw accommodatie.

Laco De Boekhorst

De Haer 1
8431 GS Oosterwolde

Tel: (0516) 52 10 34
boekhorst@laco.eu

Routebeschrijving

Rooster Maandag

  • 10:00 - 10:45 Tijden aquajoggen
  • 10:45 - 11:30 Tijden aquajoggen

Evenementen

  • Laco Gymics Superevent 2012

    Op zaterdag 16 juni 2012 vindt voor de derde keer het Laco Gymics Superevent plaats.

    16 jun 2012 › 17 jun 2012 › Laco strandbad Nuenen